Terminy dyżurów Komisji Rekrutacyjnej na rok akademicki 2020/21

Terminy dyżurów Komisji Rekrutacyjnej WSMiP

Kandydatów na studia na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych prosimy uprzejmie o kierowanie pytań drogą mailową na adres: rekrutacja_wsmip@uni.lodz.pl.

Terminy dyżurów Komisji rekrutacyjnej WSMiP zostaną podane na początku sierpnia.

75. ROCZNICY DEPORTACJI ŻYDÓW ZACHODNICH DO LITZMANNSTADT GETTO
    Graduation Day of International Marketing and photo session 11.12.2015
    Christmas Eve meeting with International Marketing Students - 16.12.2015
    Spotkanie wigilijne pracowników WSMiP - 17.12.2015
    Uroczystość wręczenia dyplomów studentom Polsko-Francuskich Studiów Zarządzania typu MBA
    Oferta edukacyjna WSMiP UŁ
    10th Lodz East Asia Meeting Zakład Azji Wschodniej UŁ
    „POLAND AND GERMANY: HOW TO RESPOND TO RUSSIA?”
    Krótka relacja z obchodów 70-lecia UŁ na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych
    Dr Magdalena Cieślak (Zakład Dramatu i Dawnej Literatury Angielskiej, UŁ) przeprowadza wywiad z dr Imke Lichterfeld, University of Bonn, na temat oddziaływania i znaczenia renesansowej tragedii dla współczesnego odbiorcy (październik 2013)